Tango Argentino

Š.m. lapkričio 29 d. 18:00 val. kviečiame į dar vieną koncertų ciklo „Muzika pro atvirą langą“ aistringą pasirodymą „Tango Argentino“

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius ir šokėjas EDUARDO GIMENEZ bei daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių nugalėtojai – šokėjai BRIGITA ir CARLOS RODRIGUEZ bei akordeono muzikos virtuozas NERIJUS BAKULA. Garsūs muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Tarptautinių konkursų laureatas ir jo partnerė priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie ieško naujų išraiškos formų ir sulaukia audringų ovacijų už savo emocingą muzikavimą, virtuozišką techniką ir visišką savęs atidavimą scenoje. Dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru.

Programą atliks:
Eduardo Gimenez (vokalas, gitara)
Nerijus Bakula (akordeonas)
Brigita ir Carlos Rodriguez (šokėjai)

Bilietų kaina 10 ir 7 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

NAUJIENA!!! – Koncertų ciklo „Muzika pro atvirą langą“ ABONEMENTAI. 3 pasirinkti šio ciklo koncertai tik už 15 eurų. ABONEMENTUS galite įsigyti TIK Aušros al. 15, kamerinės salės „Polifonija“ kasoje.

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07
Kasos darbo laikas: 11-13 val. ir 16-18 val. darbo dienomis