Evelina Sašenko ir Frankofonija Šiauliuose

Evelina Sašenko – atlikėja, nuo mažų dienų savo balsu pavergusi savo šeimą, o vėliau ir „Dainų dainelės“ klausytojus. Evelina net šešis kartus tapo Dainų dainelės laureate. Šiuo metu Evelina džiaugiasi daug didesniais pasiekimais ir yra daugelio tarptautinių dainų festivalių laimėtoja, o 2011 metais atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Viena didžiausių jos aistrų – prancūzų dainos ir kalba.

Kokia yra Evelina už scenos ribų? Dažniau vadovaujatės protu ar emocijomis?

Na, Evelina už scenos ribu yra visokia. Ir rimta, ir juokinga (bent retkarčiais), ir linksma, ir reikli. Tam tikra situacija padiktuoja kokia turiu būti. Dažniausiai vadovaujuosi emocijomis, žinoma (šypteli).

Mėgstate aktyvius ar pasyvius Jūsų atliekamos muzikos klausytojus?

Žinoma, mėgstu aktyvius. Man patinka, kai koncerto metu jie su manimi pasikalba, paklausia ar sureaguoja į mano pasakytą tekstą.

Kokių patirčių atnešė dalyvavimas „Eurovizijos“ konkurse?

Stiprybes, pasitikėjimo savimi ir tuo, ką darau.

Koks Jūsų santykis su Prancūzija ir prancūzų kalba, kada pamėgote šią šalį?

Na, aš prancūzų kalbos mokiausi mokykloje. Meilę tai kalbai ir muzikai bei kultūrai įskiepijo man dar mokykloje.

Šiauliuose prancūziškų dainų programą atliksi su grupe. Ar senai susibūrėte?

Taip, gana senai. Tai – mano draugai, kurie per tiek metų jau tapo šeimos nariais. Džiaugiuosi galėdama turėti tokius stiprius scenos partnerius.

Ko gali tikėtis klausytojai, atėję į šį Frankofonijos dienai paminėti skirtą koncertą?

Visų pirma, geros muzikos ir geros nuotaikos, o galiu ir tvirtai pažadėti, kad nukelsiu Jus nors trumpam į meilės miestą Paryžių!

Kovo 22d. Galėsite pasiklausyti gyvai Evelinos Sašenko atliekamų prancūziškų dainų, skirtų Frankofonijos dienai. Evelinai pritars muzikinė grupė: Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Nerijus Bakula (akordeonas), Martynas Lukoševičius (mušamieji). Koncertas „Padam“ Edith Piaf dainos – finalinis Frankofonijos mėnesio renginys Šiauliuose, kamerinėje salėje „Polifonija“.

evelina-sasenko-57961abf2932e evelina-sasenko-53e09badbd7cc cultstoriesedithpiafcultvitafranciamusicabohemecultstoriesvideovieenrose