PREVIOUS FESTIVAL

XXXVIII Festivalis RESURREXIT

2021 m. balandžio 5-10 dienomis

Koncertų transliacijos 20:30 val. Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje ir 20 val. internetu.


PROGRAMA
 (I etapas)

Balandžio 5 d. (pirmadienis) 20 val.

OUT OF DARKNESS
(„Iš tamsos“)

Vokalinis ansamblis „The King‘s Singers“ (Didžioji Britanija)

Programoje:
T. Tallis, C. Debussy, N. Gombert, N. Rorem, J. Collier

________________________________________

Balandžio 6 d. (antradienis) 20 val.

WE SIT & CRY
(„Mes sėdime ir verkiame“)

Choro kūrybos retrospektyva

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“
Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas

Programoje:
J. S. Bach, A.Pärt, D.Lang, V. Augustinas

________________________________________

Balandžio 7 d. (trečiadienis) 20 val.

TABULATŪRA

Ferran Pisà (teorba ir barokinė gitara, Ispanija)

Programoje:
B.Castaldi, G.Sanz, R. de Visée, F.Guerau

________________________________________

Balandžio 8 d. (ketvirtadienis) 20 val.

ĄŽUOLIUKUI 60+1

Choro kūrybos retrospektyva

Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“
Meno vadovas Vytautas Miškinis

Programoje:
A. Scarlatti, V. Augustinas, V. Miškinis, G. Faure, W. A. Mozart, F. Mendelssohn, K. Jenkins, J. Brahms, F. Poulenc

________________________________________

Balandžio 9 d. (penktadienis) 20 val.

BREVIS 23

Kamerinis choras „Brevis“
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintautas Venislovas

Programoje:
B. McFerrin, J. Dove, I. Baublytė, L. Rimša, G. Venislovas, V. Miškinis, M. Gomółka, Foje

________________________________________

Balandžio 10 d. (šeštadienis) 20 val.

KLASIKOS EFEKTAS

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentė Adrija Čepaitė

Programoje:
W. A. Mozart, I. Stravinsky, R. Strauss

________________________________________

RESURREXIT VASARA
 (II etapas)

Liepos 23 d., (penktadienis), 20 val.
Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje

GIJA KANČELI - EXIL / Bažnyčių naktys

Asta Krikščiūnaitė (sopranas),
Audronė Kisieliūtė (sintezatorius),
Darius Dikšaitis (smuikas),
Gediminas Dačinskas (altas),
Tomas Ramančiūnas (violončelė),
Donatas Bagurskas (kontrabosas),
Valentinas Gelgotas (fleita)

Programoje:
Gija Kančeli - „Exil“

________________________________________

Liepos 25 d., (sekmadienis), 20 val.
Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje

ŠVIESA SPINI TAMSOJE IR TAMSA JOS NEUŽGOŽĖ / Bažnyčių naktys

Vokalinis ansamblis „Duodeco“
Vadovas Povilas Vanžodis

Programoje:
J. MacMillan, V. Augustinas, O. Gjeilo

________________________________________

RESURREXIT UŽDARYMAS

Rugsėjo 9 d. (ketvirtadienis), 18 val.
Valstybiniame Šiaulių dramos teatre

30 METŲ ŠVIESOS

Valstybinis choras „Polifonija“
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis
Raminta Naujanytė – Bjelle
Rež. Augustas Gornatkevičius

Programoje:
autorinės Bjelle's dainos

________________________________________

Lapkričio 1 d., 20 val. (pirmadienis) Transliacija YouTube kanale.

Post Scriptum - RESURREXIT 

Choras „Polifonija“
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis
Gabija Natalevičienė (fortepijonas)

Dirigentai: Inga Kaškelytė, Mindaugas Žalalis, Linas Balandis

Programoje:
I. Stravinsky, O. Messiaen, F. Poulenc


Partners