Koncertų sezono atidarymas

Koncertų sezono atidarymas

2023-10-06

BILIETAI

Kamerinės salės „Polifonija“ naująjį koncertinį sezoną „Ruduo su muzika“ pradedame fortepijoninio trio „Meta“ ir choro „Polifonija“ koncertu.

Fortepijoninio trio „Meta“ nariai: Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė) ir Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas).
Nuo pat ansamblio įsikūrimo 2018 m., atlikėjai aukštai vertinami muzikos kritikų dėl savo ypatingos darnos ir gilaus skambesio. Jau pirmaisiais muzikavimo kartu metais ansamblis laimėjo I vietą XVIII tarptautiniame Lietuvos kompozitorių kamerinės muzikos atlikimo konkurse Vilniuje. Be daugybės trio tarptautinių apdovanojimų, visi jo nariai turi sukaupę ne tik plačią patirtį kaip kamerinės muzikos atlikėjai, tačiau ir kaip solistai, koncertavę įvairiose Lietuvos, o taip pat ir kitų pasaulio šalių scenose. Jaunieji muzikai stengiasi nuolat tobulėti ir kelia kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei meistriškumo pamokose pas tokius pripažintus muzikos meistrus kaip Pascal Devoyon, Daniel Garlitsky, Davidas Geringas, Kevin Kenner, Barbara Lüneburg.

Kone pusę amžiaus gyvuojantis Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ saugo tradicijas ir atsiveria naujiems toliams. Kadaise gyvam atlikimui prikėlęs senąją dvarų ar religinę muziką, choras vis dažniau pateikia staigmenų, pasirodydamas esantis kitoks – šiuolaikiškas, kupinas naujų meninių sprendimų, įsiliejantis į šiandieninį chorinės muzikos kontekstą. Choro meno vadovas ir vyriausias dirigentas – Linas Balandis.

Fortepijoninis trio „Meta“ kartu su choru „Polifonija“ atliks J. Brahms’o „Geistliches Lied“.
Programoje taip pat skambės P. Vasks, G. Faure, A. Piazzolla, A. Šiurio kūriniai.

Koncertas vyks spalio 6 d. 18.30 val. Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al. 15).

Bilietai: 14 ir 20 €
Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15) ir www.ticketmarket.lt
Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams.
Iki spalio 5 d. galite įsigyti koncertų sezono "Ruduo su muzika" ABONEMENTĄ į tris pasirinktus koncertus.Daugiau informacijos:
www.polifonija.lt
+370 677 65655
info@polifonija.ltPartneriai