Muzikinis protmūšis LEGATO / Vyresnio amžiaus žmonių savaitę minint

Muzikinis protmūšis LEGATO / Vyresnio amžiaus žmonių savaitę minint

2024-10-01

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos ir pasaulinės muzikos dienos proga, kviečiame senjorus į nemokamą proto mankštą - muzikinį protmūšį - LEGATO!


Spalio 1 d., 14 val., Šiaulių kamerinėje salėje "Polifonija" (Aušros al. 15, Šiauliai) organizuojame ypatingą renginį senjorams. Šia iniciatyva prisidedame prie vyresnio amžiaus žmonių savaitės, kuri vyksta rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis, programos bei siūlome muzikinį žaidimą, orientuotą į ilgametę patirtį sukaupusius dalyvius.


Protmūšio LEGATO metu senjorai turės galimybę parodyti savo išmonę ir kūrybiškumą. Tai puiki proga ne tik lavinti protinę veiklą, atmintį, pasitikrinti savo muzikines žinias, bet ir praturtinti laisvalaikį bendraujant su bendraamžiais ir bendraminčiais.

Dalyvius pavaišinsime gardžia arbata, o laimėtojų laukia puikūs prizai.


Susiburkite į grupes nuo 4 iki 10 asmenų ir praleiskite turiningą, intelektualią, žaismingą ir smagią popietę kartu.

Registracija vyks nuo rugsėjo 1 d. el. paštu: julija@polifonija.lt

Renginys yra nemokamas, o vietų skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija - būtina. Jos metu privalu nurodyti dalyvių skaičių ir registruojančio asmens kontaktus.


Nepraleiskite šios progos, burkitės į komandas ir prisijunkite prie smagaus žaidimo LEGATO kompanijos, kur lauks šilti pokalbiai ir džiaugsmo pilnos akimirkos. Mes šio įvykio laukiame su nekantrumu!

Partneriai