Protmūšis „Legato“

Protmūšis „Legato“

2021-10-01

Protmūšis „Legato“ tai – jau tradicija tapęs Šiaulių miesto muzikinis – intelektualus renginys, kuriame Šiaulių regiono moksleiviai pasitikrindami savo žinias muzikiniame renginyje mini Tarptautinę muzikos dieną. Šio renginio tikslas - įtraukti moksleivius ir muzikinės akademinės bendruomenės narius į kultūrinį gyvenimą dalyvaujant protų mūšyje „Legato" bei, žinoma, smagiai ir naudingai praleisti laiką. Tai taip pat žinių turnyras, kuriame dalyviai demonstruoja savo išmanymą muzikos istorijos, žanrų, kūrėjų ir atlikėjų srityse.


Šiais metais kviečiame registruotis 6-12 klasių moksleivių komandas nuo 5-10 žmonių ir registruotis elektroniniu paštu: gertruda@polifonija.lt iki rugsėjo 24 d. (registracijoje būtina nurodyti komandos pavadinimą, narių skaičių ir kapitono kontaktus).


Renginį ves aktorius Justinas Jurgilas


1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų koncertai, o valstybinis kamerinis choras „Polifonija“


Turnyro trukmė – 2 val.

Komandos dalyvavimo mokestis 10 eur.

Partneriai