Muzikinis protų mūšis "LEGATO"

Muzikinis protų mūšis "LEGATO"

2019-10-01

Kviečiame spalio 1 d. 14 val. švęsti tarptautinę muzikos dieną Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ ir dalyvauti jau antrajame  "Polifonija" komandos organizuojamame protų mūšyje „Legato“, kuris itin sėkmingai startavo 2018 metais.

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų koncertai, o valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ Šiauliuose organizuoja muzikinį protų mūšį „Legato“, kuris orientuotas į muzikinę akademinę bendruomenę.

Protmūšis - tai intelektualus komandos formavimo renginys, kurio tikslas įtraukti moksleivius ir muzikinės akademinės bendruomenės narius į kultūrinį gyvenimą dalyvaujant protų mūšyje „Legato" bei, žinoma, smagiai ir naudingai praleisti laiką.

Tad švęskime tarptautinę muzikos dieną kartu! 

Žinių turnyre pasitikrinsite savo išmonę apie muzikos istoriją, žanrus, kūrinius, atlikėjus ir kt.! Jums tereikia  burtis į komandas nuo 5 iki 10 asmenų, sugalvoti komandos pavadinimą, išsirinkti kapitoną ir iki rugsėjo 26 d. registruotis el.paštu: julija@polifonija.lt (registracijoje būtina nurodyti komandos pavadinimą, narių skaičių ir kapitono kontaktus) Trukmė - iki 3 val.

Daugiau informacijos telefonu: 8 651 40645

Komandos dalyvio mokestis - 10 € 

Atsiskaitymas pavedimu į Koncertinės įstaigos Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ sąskaitą - A/s Nr. LT047300010002407912

Paskirtis - Dalyvio mokestis

Pavedimas turi būti atliktas iki 2019 rugsėjo 26 d. imtinai.


Visi dalyviai bus apdovanoti dovanomis!

Partneriai