seminaras „Choro dainininkų vokalinių įgūdžių tobulinimas, problemų sprendimo būdai“

seminaras „Choro dainininkų vokalinių įgūdžių tobulinimas, problemų sprendimo būdai“

2021-10-18

Pernai sėkmingai startavęs, šiemet tęsiasi seminarų ir pokalbio laidų ciklas VIRTUALI POLIFONIJA.

Spalio 18 d. 10 val. vyks tiesioginė transliacija Youtube kanale - seminaras „Choro dainininkų vokalinių įgūdžių tobulinimas, problemų sprendimo būdai“. Seminarą ves doc. Liudas Norvaišas, moderatorius dr. Linas Balandis.

Tikslas – padėti chorų vadovams, muzikos pedagogams spręsti dažnai pasitaikančias vokalo problemas.

Uždaviniai:

• Suteikti žinių apie būdus ir metodus, kuriuos būtų galima taikyti kasdieninėje darbo su chorais ir vokaliniais ansambliais praktikoje;

• Sudaryti galimybę seminaro metu pateikti rūpimus klausimus lektoriui ir gauti atsakymus.

Renginio aprašymas:

Lektorius Liudas Norvaišas atkreips dėmesį į dažniausiai pasitaikančias chorų ar ansamblių dainininkų vokalo problemas. Praktinės virtualaus seminaro dalies metu chorui „Polifonija“ atliekant kūrinius iš kolektyvo repertuaro pripažintas vokalo ekspertas L. Norvaišas klausysis skambančios muzikos ir išgirdęs, kad tam tikrose vietose būtinas jo aktyvus įsitraukimas, stabdys ir intensyviau padirbės su atskiromis balsų grupėmis ar pavieniais dainininkais, taikydamas ilgametėje jo praktikoje pasiteisinusius metodus. Tam, kad edukacinis procesas būtų veiksmingesnis, užsiregistravusiems seminaro dalyviams bus atsiųstos skambėsiančių kūrinių natų kopijos. Virtualaus renginio transliacijos metu bus suteikta galimybė kreiptis į lektorių, pateikti jam aktualius klausimus ir gauti atsakymus.

Operos solistas ir vokalo pedagogas Liudas Norvaišas

Daugiau kaip 20 metų kuria vaidmenis LNOBT scenoje, taip pat nuolat rengia ir solinius koncertus, dainuoja stambių vokalinių simfoninių kūrinių atlikimuose. Nuo 2007 m. Liudas Norvaišas dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Chorui "Polifonija" diriguos Povilas Vanžodis.

Seminaro transliaciją pamatyti galės tik iš anksto užsiregistravę ir dalyvio mokestį sumokėję asmenys.

Atsiskaitymas pavedimu į Koncertinės įstaigos Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ sąskaitą - A/s Nr. LT047300010002407912

Kaina 10 EUR
Paskirtis - seminaro 2021-10-18 dalyvio mokestis

Suteikiama galimybė įsigyti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Būtina išankstinė registracija www.semiplius.lt sistemoje ir dalyvio mokesčio apmokėjimas.

Partneriai