Gruodžio renginiai. Nuo susitikimo su psichologe, iki pasaulinės premjeros.

Gruodžio renginiai. Nuo susitikimo su psichologe, iki pasaulinės premjeros.

Įkėlimo data: 2019-12-01

Sveikiname visus su kalendorinės žiemos pradžia!

Ir primename, jog gruodžio mėnesį ne vieną ir ne du renginius Jums esame paruošę:

Gruodžio 5 d. 18 val. kamerinėje salėje „Polifonija“ vyks itin nuotaikingas koncertas „LELIUMOJ: nuo roko iki baroko“, kurio metu savo muzikines pajėgas sujungs: televizinio projekto „Dvi kartos“ metu susikūrusio dueto žvaigždės Valerija Iljinaitė bei Aistė Pilvelytė, muzikinio lauko profesionalai valstybinis choras „Polifonija“ ir  akompanimento meistrai Žygimantas Kepenis (gitara) ir Edgar Sabilo (klavišai). Bilietų kaina: 10 ir 12 EUR.

Gruodžio 8 d. 13:30 val. (Po Šv. Mišių) Šiaulių švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje ir gruodžio 10 d. 18 val. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre  kviesime pabūti Šv. Kalėdų laukimo dvasioje ir klausytis šviesą, gėrį ir meilę spinduliuojančios muzikos. Koncerto „Advento akordas“ metu giedos valstybinis choras „Polifonija“, solistė Nora Petročenko (mecosopranas), styginiais instrumentais grieš kvartetas: Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Kristijonas Venslovas (smuikas), Tomas Petrikis (altas), Povilas Jacunskas (violončelė), o šiam gausiam muzikantų būriui diriguoti pakviesti net trys jaunosios kartos dirigentai: Gabrielė Bilevičiūtė, Neringa Sidaugaitė ir Povilas Vanžodis. Koncerto metu klausytojai taip pat kviečiami ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir susipažinti su programos ypatumais, kuriuos Jums pristatys lektorius, pats choro „Polifonija“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas  dr. Linas Balandis.

Koncertas nemokamas.

Gruodžio 10 d. 18 val. kamerinėje salėje „Polifonija“ organizuojamas susitikimas su Mokymų akademijos konsultante, psichologe Virginija Servutiene. „Susitikime, kursime ne gyvenimą, bet save gyvenime. Jeigu sugedo vidinis „navigatorius“ ir tenka prasilenkti su sėkme, Kalėdiniame pasimatyme – įrankių gausa tiks kiekvienam. Tiesinkime kelią į save – artėja Kalėdos.“ – į renginį „Mano realybė pilnatvėje“  kviečia V. Servutienė.

Bilietų kaina – 15 EUR. Trukmė – 2 val.

Gruodžio 13 d. nuo 14 val. į kamerinę salę „Polifonija“ kviečiame Jus prisijungti prie antrus metus Šiauliuose SOCIALINĖ INICIATYVA organizuojamos akcijos „Padovanos Suknelę“. Prieš gražiausias žiemos šventes, raginame aktyviai prisijungti visas Šiaulių moteris, organizacijas, bendruomenes, savanorius bei rėmėjus! Renginio metu, moterims bus padovanotos suknelės, prie jų derantys bateliai, papuošalai, moteriška bendrystė, šventinė programa ir nuotaika.  Nuo 14 val. vizažistės ir grožio meistrės gražins, stilistės dalins patarimus dalyvėms.  Nuo 17:30 val. atlikėjai kurs šventišką vakaro atmosferą ir apdovanotosioms, ir dovanojusioms. Laukiami visi norintys prisidėti: bendradarbiavimui, rėmimui, partnerystei. Rašykite: info@TurtingaMoteris.lt Skambinkite: 8683 91802

Gruodžio 21 d. 18 val., likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių, į kamerinę salę „Polifonija“ atvykstantys muzikantai Liudas Mikalauskas (bosas) ir Vytautas Lukočius (forteoijonas) klausia –„ Ar žinote gero koncerto receptą?“ ir čia pat drąsiai atsako – „MES ŽINOME! Į Muzikos mišinį pridėkite žiupsnį romantikos, saują šmaikštumo, negailėkite žiūrovų juoko ir plojimų, viską apibarstykite dėmesiu ir linksmais nutikimais, leiskite nusistovėti. Vieną pirmųjų patiekalų iš to, ką turime geriausia Lietuvoje, gaminsime koncerte „Pagaminta Lietuvoje“.“ Pažadame, jog programa – be užsienietiškų ingredientų!

Bilietų kaina – 10 ir 12 EUR.

Na ir metų pabaigai, gruodžio 31 d. 19 val. Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje kviesime palydėti Senuosius ir pasitikti Naujuosius metus tradiciniame Naujųjų Metų koncerte drauge su valstybiniu choru “Polifonija”. Programoje skambės PASAULINĖ PREMJERA – Nijolės Sinkevičiūtės “Magnificat”. Muzikuos aukščiausio lygio profesionalai: solistai Rita Petrauskaitė ir Tadas Girininkas, akompanuos instrumentalistų ansamblis (Klaipėda, Latvija).

Koncertas nemokamas.

Tad siūlome nepraleisti nei vienos progos ir pasinaudoti gruodžio mėnesio pasiūlymais.
 Daugiau informacijos – www.polifonija.lt


Partneriai