Atgaivintas dialogas apie sakralinę muziką konferencijoje „Religinė muzika: menas, mokslas, praktika“

Atgaivintas dialogas apie sakralinę muziką konferencijoje „Religinė muzika: menas, mokslas, praktika“

Įkėlimo data: 2022-04-14

Šiais metais, jau XXXIX-ojo, tradicinio festivalio „Resurrexit“ metu vyks tarptautinė religinės muzikos konferencija, sutrauksianti chorinio meno, vargonavimo ir religinės muzikos profesionalus bendrai diskusijai apie bažnytinę muziką praktiniu, meniniu ir moksliniu rakursu. Konferenciją moderuos vargonų meistrė ir muzikologijos mokslų daktarė Eglė Šeiduikytė-Korienė.


Konferencijoje pranešimus skaitys ir patirtimi dalinsis svečiai iš Italijos (choro dirigentas, kompozitorius ir žurnalistas prof. dr. Andrea Angelini), Lenkijos (choro dirigentė Agnieszka Frankow-Želazny) bei žymiausi Lietuvos chorinės muzikos žinovai, tokie kaip profesorius Vytautas Miškinis, sakralinės muzikos specialistė Vita Liaudanskaitė-Vaitkevičienė, dirigentas Imantas Jonas Marijus Šimkus, kurie bus pasiruošę dalytis žiniomis su Jumis teorinių ir praktinių užsiėmimų metu.


Todėl maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti festivalio „Resurrexit“ metu vyksiančioje tarptautinėje sakralinės muzikos konferencijoje, kur pranešėjai išplės religinės muzikos suvokimo ir pritaikymo ribas, o dalyviai betarpiškai galės prisiliesti prie neįkainojamą patirtį sukaupusių muzikos meistrų išminties ir darbo metodų.


Konferencija vyks balandžio 22 dieną Šiaulių akademijos informacijos centre. Yra būtina registracija, todėl visą detalesnę informaciją galite rasti www.polifonija.lt

Teksto autorė Gražina Montvidaitė

Daugiau skaitykite: https://choras.lt/index.php/2022/04/14/atgaivintas-dialogas-apie-sakraline-muzika-konferencijoje-religine-muzika-menas-mokslas-praktika/

Partneriai