ORGANIZUOJAME DAR VIENĄ VIRTUALŲ CHORĄ!!!

ORGANIZUOJAME DAR VIENĄ VIRTUALŲ CHORĄ!!!

Įkėlimo data: 2020-04-03

Šiandien pasaulyje vyrauja neramios nuotaikos, keista nežinia, tad norime kiek praskaidrinti dabartinę būtį ir pasidalinti nuostabiomis žiniomis!!! ORGANIZUOJAME DAR VIENĄ VIRTUALŲ CHORĄ!!!

Tad startuoja projektas „Vakar ir visados“. Siekiame, kad šis virtualus choras būtų tęstinis dalykas, džiuginantis dainomis Lietuvos žmones!

Kūrinį „Vakar ir visados“ (tekstas M. Martinaitis) sukūrė kompozitorius, choro dirigentas Gintautas Venislovas. Šio virtualaus choro iniciatorius Linas Balandis pastebi, kad tekstas yra “labai aktualus... labai... vakar, o ne šiandien, ir visados. Tikėkimės, kad ne už ilgo grįšime į „vakar“ būseną ir turėsime vėl gerą laiką sykiu.”

Projekte dalyvauja (arba planuoja dalyvauti): Šiaulių valstybinis choras „Polifonija“, Kauno J. Gruodžio k-jos mišrus choras, LMTA mišrus choras, Radviliškio VMM vaikų choras, Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, LKA vyrų choras „Kariūnas“, Policijos departamento prie VRM moterų ansamblis, ansamblis „Draugiški projektai“, „B2“ ir kt.

Garsą režisuos Paulius Ramonas, vaizdą – Karolina Sinkevičiūtė.O taip pat LRT Radio laidą "Pakeliui su klasika",jau galite išgirsti mediatekoje: Spausti čia
Laidoje kalbinamas pozityviai ir ryžtingai nusiteikęs dr. Linas Balandis pasakoja apie choro ir dirigento darbo ypatumus karantino laikotarpiu bei pristato virtualaus choro projektą "Vakar ir visados".
Interviu klausykite nuo 4:50 min.


Laukite naujienų!

Partneriai