SEMINARAI CHORŲ DIRIGENTAMS, CHORMEISTERIAMS, MUZIKOS PEDAGOGAMS, CHORINĖS MUZIKOS MĖGĖJAMS IR PROFESIONALAMS

SEMINARAI CHORŲ DIRIGENTAMS, CHORMEISTERIAMS, MUZIKOS PEDAGOGAMS, CHORINĖS MUZIKOS MĖGĖJAMS IR PROFESIONALAMS

Įkėlimo data: 2020-09-30

KĮ Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija” organizuoja tiesiogiai YouTube kanale transliuojamus seminarus. Užsiregistravusiems „Semi+” (semiplius.lt) dalyviams jų nurodytais el. paštais iki renginio pradžios bus išsiųsta prisijungimo į seminarą(-us) nuoroda, o po renginių – pažymėjimai.

Įvykio informacija čia

2020 m. spalio 7 d. 10.00 val. vyks seminaras „Darbo su choru metodika, repetavimo strategijos”.

Lektorius – doc. Laurynas Vakaris Lopas, choro ir orkestro dirigentas, pedagogas, kompozitorius.

Doc. L. V. Lopas seminaro metu pristatys aktualias darbo su choru metodikas, pasidalys ilgamete darbo su kolektyvais patirtimi. Pasitelkiant Šiaulių valstybinį kamerinį chorą „Polifonija” bus gvildenama problematika, esanti lietuvių (B. Dvariono, K. Brundzaitės, S. Šimkaus ir kt.) ir užsienio kompozitorių (pvz., F. Poulenc’o) kūriniuose, o lektorius pasiūlys efektyviausius problemų sprendimo būdus.

Trukmė – 4 val.

Dalyvio mokestis – 8 Eur.

Registracija  internetinėje registravimo sistemoje „Semi+” adresu: http://www.semiplius.lt/.


 

Įvykio informacija čia

2020 m. lapkričio 18 d. 10.00 val. vyks seminaras „Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniai chorams”.

Lektorius – doc. Gintautas Venislovas, choro dirigentas, pedagogas, kompozitorius.

Seminare bus apžvelgta Gintauto Venislovo kūryba chorui, pristatytos kompozitoriaus muzikinio stiliaus ypatybės. Greta religinės muzikos, kuri Venislovo kūryboje yra gausi, bus gvildenami ir pasaulietinės muzikos ypatumai. Kaip žinia, kompozitorius taip pat yra chorvedys, tad seminare dalyvausiantys įgis ir chorvedybinių (darbo su choru, kūrinių analizės ir pan.) žinių. Seminare aktyviai dalyvaus Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija”, kuris prisidės prie pavyzdžių demonstravimo (Venislovo kūrinių, jų fragmentų), lektoriaus darbo metodikos atskleidimo.

Trukmė – 4 val.

Dalyvio mokestis – 8 Eur.

Registracija  internetinėje registravimo sistemoje „Semi+” adresu: http://www.semiplius.lt/.

Dalyvio mokestį prašome mokėti pavedimu į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro sąskaitas: iš asmeninių lėšų – Nr. LT73 7300 0100 8725 3055; iš biudžetinių įstaigų lėšų – Nr. LT68 7300 0100 8697 6113. AB bankas „Swedbank”, banko kodas 73000. Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio datą ir pavadinimą.

Kviečiame dalyvauti abiejuose arba viename iš seminarų.

Apie kitus projekto VIRTUALI POLIFONIJA renginius sekite choro FB – https://www.facebook.com/polifonijalietuva


Neturintys galimybės stebėti seminarą tiesiogiai, dėl galimybės įgyti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus ir susipažinti su medžiaga kitu metu, iki spalio 6 d. susisiekite asmeniškai el.paštu julija@polifonija.lt

Partneriai