VARGONŲ FANTAZIJOS

VARGONŲ FANTAZIJOS

Data ir laikas: Balandžio 13 d., ketvirtadienis, 19 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia (Gegužių g. 57)

GIAMPAOLO DI ROSA (vargonai, Italija)

Pianistas, vargonininkas ir klavesinininkas dr. Giampaolo Di Rosa studijavo Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Portugalijoje pas pasaulinio garso profesorius. Atlikėjo gausiame repertuare – visų istorinių laikotarpių ir šiuolaikinė muzika. Savo gerbėjus jis nuolat stebina aranžuotėmis ir improvizacijomis, kurios visada yra jo koncertinių programų dalis. Be savo aktyvios koncertinės veiklos jis yra gerai žinomas kaip pedagogas, muzikos tyrinėtojas, o taip pat ir kelių tarptautinių vargonų festivalių iniciatorius bei meno vadovas. Didžiąją laiko dalį gyvendamas ir dirbdamas Romoje, jis vargonuoja daugelyje Europos bažnyčių ir katedrų.

G. Di Rosa prakalbins ir Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios vargonus: skelbs J. S. Bacho didybę, stebins D. Scarlatti, F. Liszto kompozicijų virtuozišku atlikimu bei demonstruos savąjį improvizatoriaus talentą.

Programoje: J. S. Bach, D. Scarlatti, F. Liszt, G. Di Rosa

___________________
Koncertas nemokamas

Partneriai