JE CHANTE PIAF / Evelina Sašenko

JE CHANTE PIAF / Evelina Sašenko

2023-11-30

Kamerinės salės „Polifonija“ koncertiniame sezone „Ruduo su muzika“ lapkričio 30 d. 18.30 val. koncertuoja Evelina Sašenko (vokalas), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Nerijus Bakula (akordeonas).Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų atlikėjos kūryba lydi Eveliną nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis nuo pat solinės karjeros pradžios.

Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą.

Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį.

Programoje skambės puikiai pažįstami, populiariausi prancūzų šlageriai. ️Tegul jaukus rudens vakaras prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko. ️

Koncertas vyks Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al. 15).

Bilietai: 18 ir 25 €

Bilietų rezervacija +370 677 65655

Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15) ir www.ticketmarket.lt

Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams

Partneriai