Apie

„Resurrexit“ lietuviškai reiškia „prisikėlė“. Jėzaus Kristaus prisikėlimą siejame su savo dvasios pakilimu ir atsinaujinimu, su pasirengimu statyti savo sieloje šviesos namus. Tik nuo mūsų dvasios būsenos priklauso mūsų požiūris į žmones, daiktus ir reiškinius. Kaip į pasaulį žvelgiame, tokį jį ir matome.

Atgijusio gyvenimo viltį stiprina vis ryškiau šviečianti saulė, vis šilčiau žmones ir gamtą apglėbiantis pavasaris. Tikime, kad jis atneš ypatingas Velykas, kurios bus kitokios nei iki šiol, o kiekvienas žmogus ras jėgų prisikelti dvasioje, puoselėti šviesesnes mintis ir gilesnį tikėjimą.

Neatsiejamas pavasario, Šv. Velykų, Prisikėlimo palydovas šiais, 2022-aisiais metais, jau trisdešimt devintą kartą įvyksiantis festivalis „Resurrexit“ – lauks išsiilgusiųjų naujų muzikinių atradimų ir nepamirštamų susitikimų. Ir vėl bursimės draugėn, pilna krūtine kvėpsime svaigų pavasario orą.  Atverkime širdis šviesai ir geriems jausmams, auginkime juos, dalinkimės jais. Tegu mus vienija kultūra, menas ir tikėjimas!

Gražios šventės! Prasmingo Prisikėlimo!
Drauge - prikelsime viltį!Festivalio rėmėjai:
LR Kultūros ministerija
Šiaulių m. savivaldybės administracija


Partneriai