Apie

Šiemet įvyks 41-tasis festivalis. Velykų savaitės metu tradiciškai organizuojamas renginys iki šiol yra viena seniausių, didžiausių ir svarbiausių muzikinių švenčių visoje Šiaurės Lietuvoje.  Festivaliu „Resurrexit“ siekiama atkreipti dėmesį į tikrąsias vertybes, išsaugoti pagarbą praeičiai, o reikšmingas, renginio ilgaamžiškumą ir reikalingumą liudijantis, jubiliejus įpareigoja organizatorius ieškoti įvairovės ir naujovių, leisiančių festivalį pakylėti į dar aukštesnį lygmenį.

Festivalio gerbėjus džiugins gausybė koncertų, kurie stebins programų įvairove. Į muzikinius susitikimus kvies Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos atlikėjai.

Projekto turinį praturtins ir švietėjiško pobūdžio veiklos, kurios sudomins esamus ir būsimus muzikos profesionalus bei religinės muzikos tyrinėtojus. Bus tęsiama konferencijos „Religinė muzika: menas, mokslas, praktika“ tradicija.

Festivalio naujovė – studijų kelionė (ang. Study tour), skirta Lietuvos ir kitų šalių jauniesiems muzikams, startavusi 2023-aisiais metais ir šiemet bus tęsiama.

Gražios šventės! Prasmingo Prisikėlimo!


Festivalio rėmėjai:
Šiaulių m. savivaldybė
LR Kultūros ministerija 

UAB „Verslavita“


 
Partneriai