Apie

Šiemet įvyks jubiliejinis – 40-tasis festivalis. Velykų savaitės metu tradiciškai organizuojamas renginys iki šiol yra viena seniausių, didžiausių ir svarbiausių muzikinių švenčių visoje Šiaurės Lietuvoje.  Festivaliu „Resurrexit“ siekiama atkreipti dėmesį į tikrąsias vertybes, išsaugoti pagarbą praeičiai, o reikšmingas, renginio ilgaamžiškumą ir reikalingumą liudijantis, jubiliejus įpareigoja organizatorius ieškoti įvairovės ir naujovių, leisiančių festivalį pakylėti į dar aukštesnį lygmenį.

Festivalio gerbėjus džiugins gausybė visą savaitę vyksiančių koncertų, kurie stebins programų įvairove. Į muzikinius susitikimus kvies Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos ir Ukrainos atlikėjai.

Projekto turinį praturtins ir švietėjiško pobūdžio veiklos, kurios sudomins esamus ir būsimus muzikos profesionalus bei religinės muzikos tyrinėtojus. Bus tęsiama konferencijos „Religinė muzika: menas, mokslas, praktika“ tradicija. Šiemet šis renginys bus skirtas 700-metį švenčiančiam Vilniui.

Festivalio naujovė – studijų kelionė (ang. Study tour), skirta Lietuvos ir kitų šalių jauniesiems muzikams. Įvertinus 48 pateiktas paraiškas ir pretendentų motyvacinius laiškus, atrinkti šeši dalyviai:  Ángela Calvo Ríos (Kolumbija), Klaudija Aleksandravičiūtė (Lietuva), Ludvig Berglund Kristiansen (Norvegija), Nicole Kennedy (Airija), Tatjana Wruming (Austrija) ir Yongjun Liang (Kinija). Ši veikla prisidės prie jų muzikinių, vadybinių ir kitų kompetencijų kėlimo bei paskatins pozityvų festivalio „Resurrexit" reprezentavimą Lietuvoje ir užsienyje.

Gražios šventės! Prasmingo Prisikėlimo!Festivalio rėmėjai:
Šiaulių m. savivaldybė
LR Kultūros ministerija
Pakruojo rajono savivaldybės administracija

Study Tour renginio tarptautines veiklas finansuoja projektas IGNITE
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

 Partneriai