Apie

Savaitę po Šv. Velykų jau keturiasdešimt pirmą kartą tradiciškai įvyks festivalis „Resurrexit”, kuriuo šlovinamas ir muzika pasitinkamas prisikėlimas.

Didįjį trečiadienį nuskambės Pēterio Vasks Mišios – festivalio „uvertiūra“, prisodrinta padidintos įtampos ir susikaupimo nuotaikomis ir kviesianti laukti prisikėlimo. Antrąją šv. Velykų dieną atidarymo koncertu festivalis „Resurrexit“ atvers vartus į visą savaitę vyksiančią šventę, spinduliuosiančią meilę Dievui, žmogui ir muzikai.

Sakralinės muzikos tyrinėtojai, pedagogai ir mėgėjai jau trečią kartą šio festivalio metu rinksis į mokslinę konferenciją „Religinė muzika: menas, mokslas, praktika“, o praėjusiais metais gimusi nauja iniciatyva – studijų kelionė (ang. Study tour) – į Šiaulius dar kartą sukvies jaunuosius Lietuvos ir kitų šalių muzikus bei muzikologus.

Raminančiomis klasicistinėmis harmonijomis ir dinamiškomis šiuolaikinėmis kompozicijomis prasidėsiantis „Resurrexit“ džiugins įspūdingais renginiais, vesiančiais į iškilmingą Velykų savaitės muzikinį finalą – uždarymo koncertą, kurio metu klausytojai mėgausis įspūdingais Felixo Mendelssohno Bartholdy muzikos fejerverkais.

Gražios šventės! Prasmingo prisikėlimo!


Festivalio rėmėjai:
Šiaulių m. savivaldybė
LR Kultūros ministerija 

UAB „Verslavita“


Festivalio bukletas: Bukletas 150x150_Web_LT.pdf

 
Partneriai