Programa

OUT OF DARKNESS („Iš tamsos“)

Balandžio 5 d. (pirmadienis) 20 val.

OUT OF DARKNESS („Iš tamsos“)

Vokalinis ansamblis „The King‘s Singers“ (Didžioji Britanija)

Programoje:

T. Tallis, C. Debussy, N. Gombert, N. Rorem, J. Collier

WE SIT & CRY („Mes sėdime ir verkiame“)

Balandžio 6 d. (antradienis) 20 val.

WE SIT & CRY („Mes sėdime ir verkiame“)

Choro kūrybos retrospektyva

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“

Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas

Programoje:

J. S. Bach, A.Pärt, D.Lang, V. Augustinas

TABULATŪRA

Balandžio 7 d. (trečiadienis) 20 val.

TABULATŪRA

Ferran Pisà (teorba ir barokinė gitara, Ispanija)

Programoje:

B.Castaldi, G.Sanz, R. de Visée, F.Guerau

Transliacija Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje - 20:30 val.

ĄŽUOLIUKUI 60+1

Balandžio 8 d. (ketvirtadienis) 20 val.

ĄŽUOLIUKUI 60+1

Choro kūrybos retrospektyva

Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“

Meno vadovas Vytautas Miškinis

Programoje:

A. Scarlatti, V. Augustinas, V. Miškinis, G. Faure, W. A. Mozart, F. Mendelssohn, K. Jenkins, J. Brahms, F. Poulenc

Transliacija Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje - 20:30 val.

BREVIS 23

Balandžio 9 d. (penktadienis) 20 val.

BREVIS 23

Kamerinis choras „Brevis“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintautas Venislovas

Programoje:

B. McFerrin, J. Dove, I. Baublytė, L. Rimša, G. Venislovas, V. Miškinis, M. Gomółka, Foje

Transliacija Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje - 20:30 val.

KLASIKOS EFEKTAS

Balandžio 10 d. (šeštadienis) 20 val

KLASIKOS EFEKTAS

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras

(Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas)

Dirigentė Adrija Čepaitė

Programoje:

W. A. Mozart, I. Stravinsky, R. Strauss

Transliacija Šiaulių m. Prisikėlimo aikštėje - 20:30 val.

Gijos Kančelio „EXIL“

Liepos 23 d. 20 val. Šv. Ignaco Lojolos bažnyčia

Gijos Kančelio „EXIL“

Asta Krikščiūnaitė (sopranas),
Audronė Kisieliūtė (sintezatorius),
Darius Dikšaitis (smuikas),
Gediminas Dačinskas (altas),
Tomas Ramančiūnas (violončelė),
Valentinas Gelgotas (fleita),
Donatas Bagurskas (kontrabosas).

POST SCRIPTUM - Resurrexit

Lapkričio 1 d. (pirmadienis) 20 val.

POST SCRIPTUM - Resurrexit

Choras „Polifonija“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis

Gabija Natalevičienė (fortepijonas)

Programoje:

I. Stravinsky, O. Messiaen, F. Poulenc

Dirigentai: Inga Kaškelytė, Mindaugas Žalalis, Linas Balandis

Partneriai