Seminaras „Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniai chorams“

Seminaras „Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniai chorams“

2020-12-09

Džiugiai pranešame, lapkričio 18 d. turėjęs vykti, bet atidėtas seminaras "Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniais chorams", vyks gruodžio 9 d. 10 val.Tiesioginė transliacija - Polifonijos YouTube kanale.Kad galėtumėte stebėti seminarą bei gauti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus, registruokitės semiplius.lt sistemoje. Visiems, kurie jau užsiregistravote 11.18 dienai, pakartotinai to daryti nereikia.


---------------------------


Dėl susiklosčiusios nepalankios situacijos, susijusios su Covid-19 virusu, esame priversti seminarą "Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniais chorams" atidėti. Seminaras 2020 metais įvyks, o apie jo naują datą pranešime, kai tik bus aiškesnė situacija. Visų iki šiol užsiregistravusių dalyvių registracija perkeliama į būsimą datą. Kviečiame sekti naujienas www.semiplius.lt  ir www.polifonija.lt "

--------------------------


Lapkričio 18 d. 10 val. projekto VIRTUALI POLIFONIJA dalis - tiesiogiai YouTube kanale transliuojamas seminaras „Nepažinti Gintauto Venislovo kūriniai chorams“.

Seminare bus apžvelgta Gintauto Venislovo kūryba chorui, pristatytos kompozitoriaus muzikinio stiliaus ypatybės. Greta religinės muzikos, kuri Venislovo kūryboje yra gausi, bus gvildenami ir pasaulietinės muzikos ypatumai. Kaip žinia, kompozitorius taip pat yra chorvedys, tad seminare dalyvausiantys įgis ir chorvedybinių (darbo su choru, kūrinių analizės ir pan.) žinių. Seminare aktyviai dalyvaus Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, kuris prisidės prie pavyzdžių demonstravimo (Venislovo kūrinių, jų fragmentų), lektoriaus darbo metodikos atskleidimo.

Lektorius doc. Gintautas Venislovas
Moderatorius dr. Linas Balandis
Atlikėjas – valstybinis choras „Polifonija“.

Seminaro trukmė – 4 akad. val.
Užsiregistravusiems „Semi+“ dalyviams jų nurodytais el. paštais iki renginio pradžios bus išsiųsta prisijungimo į seminarą nuoroda, o po renginio – išduodamas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas
.Dalyvio mokestis – 8 Eur.
Mokestį prašome mokėti pavedimu į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro sąskaitas:

iš asmeninių lėšų -
Nr. LT73 7300 0100 8725 3055;

iš biudžetinių įstaigų lėšų -
Nr. LT68 7300 0100 8697 6113.

AB bankas „Swedbank“,
banko kodas 73000.

Mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio datą ir pavadinimą.
Neturintys galimybės stebėti seminarą tiesiogiai, dėl galimybės įgyti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus ir susipažinti su medžiaga kitu metu, iki spalio 6 d. susisiekite asmeniškai el.paštu julija@polifonija.lt


Partneriai