POLIFONIJA keliasi į virtualią erdvę

POLIFONIJA keliasi į virtualią erdvę

Įkėlimo data: 2020-09-02

Mieli POLIFONIJOS gerbėjai, draugai muzikantai, akademinės bendruomenės nariai.

Pirmojo 2020 metų pusmečio situacija privertė kiekvieną susidurti su nepatirtais iššūkiais ir visus šio to išmokė. Nežinomybė dėl ateities ypač gąsdina kultūros sektorių, bet tuo pačiu moko įvertinti riziką  bei prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių. Šių įvykių pasekmė – netrukus startuosiantis naujasis projektas – VIRTUALI POLIFONIJA.


Truputėlis apie tai, ko tikėtis ir laukti.

Jau rugsėjo antroje pusėje vyks pirmoji tiesioginė transliacija POLIFONIJOS YouTube kanale, kurioje kalbinsime garbingą pirmąjį projekto svečią – kultūros viceministrę, kompozitorę ir ilgametę POLIFONIJOS draugę Zitą Bružaitę. 

Ir tai tik pradžia!

Pažadame likusių 2020 metų bėgyje gyvas koncertų transliacijas, diskusijas su žymiais muzikos profesionalais bei nuotolinius seminarus (kvalifikacijos kėlimo kursus).


Kviečiame ne tik sekti mūsų naujienas, bet ir iš anksto tapti YouTube kanalo prenumeratoriais (shorturl.at/nvRY1), idant nepraleisti nė vieno VIRTUALAUS renginio! 


Tapkime POLIFONIJOS bendruomenės nariais. Dalinkimės šia informacija tiek gyvame bendravime, tiek virtualioje aplinkoje!

Partneriai